www.cvonline.hu

SZERZŐDÉSKEZELÉSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 890 napja lejárt

International Leasing – Global Business – Local Success

 Az UniCredit Leasing Hungary, mely ügyfeleinek teljeskörű lízing-szolgáltatásokat nyújt,

sikerorientált, motivált munkatársat keres

Szerződéskezelési munkatárs

munkakörbe.

A munkatárs feladatai:

  • szerződésekhez kapcsolódó valamennyi számla elkészítése (előleg, szerződéskötési díj, életbe léptetéskor, szerződéslezáráskor, módosításkor kiállítandó számlák, bizonylatok, továbbszámlázások), valamint a folyamatos számlázással kapcsolatban kiállítandó számlák, bizonylatok
  • szerződések kalkulációinak aktualizálása, szerződés lezáráskor a lezárási kalkuláció elkészítése
  • bejövő, szerződésekkel kapcsolatos számlák tartalmi és formai ellenőrzése, utalásra történő jóváhagyása
  • lízingszerződésekhez tartozó bejövő utalások feldolgozása
  • projekttársaságok ügyeinek intézése
  • jelentések, kimutatások készítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Amit a jelentkezőtől elvárunk:

  • Felsőfokú (gazdasági) végzettség
  • Lízingcégnél szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kiváló szervezőkészség és kommunikációs képesség
  • Precizitás, megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Ügyfél orientáltság (Külső és belső ügyfelek tekintetében egyaránt)
  • Felhasználó szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
  • Legalább társalgási szintű német/angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • AdviseSoft ismeret
  • Lízingpiaci környezetben szerzett célirányos (operációs, szerződéskezelési, ügyfélkezelési) tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség közép- és hosszútávon, nemzetközi üzleti környezetben
  • fiatalos, dinamikus szervezet
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben megfelel a fent említett elvárásoknak, és felkeltettük érdeklődését kérjük, hogy jelentkezését önéletrajzával együtt küldje el a lenti linkre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő