www.cvonline.hu

Szerződésíró munkatárs – vállalati csoport

  • A hirdetés 765 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát Szerződésíró munkatárs – vállalati csoport munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • komplex, bonyolult hitel- és biztosítéki szerződések önálló elkészítése a jóváhagyott előterjesztésben foglaltak figyelembe vételével, az érvényben lévő jogszabályoknak és bank belső szabályzatainak megfelelően a bank vállalati ügyfelei részére,
  • döntési jogosultság ellenőrzése,
  • együttműködés a hitel és biztosítéki szerződések hatálybaléptetésében,
  • a fentiek kapcsán szoros együttműködés az érintett üzleti és kockázatkezelési területekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy jogi végzettség
  • Szerződésírói és/vagy hitelezési banki szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol (szaknyelv aktív használata)
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Komplex gondolkodásmód, átlátó-képesség,
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló, gyors, precíz munkavégzés,
  • Szabatos, egyértelmű írásbeli készség,
  • Ügyfélorientált szemlélet,
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Kérjük pályázatában tüntesse fel bérigényét.

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését a lenti linken az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő