www.cvonline.hu

Szerződésbonyolító (Lízing terülelet )

  • A hirdetés 900 napja lejárt

Feladatok

•Finanszírozási ügyletek dokumentációjának elkészítése.

•Ügyletekkel kapcsolatban esetlegesen felmerülő problémák megoldására, hiányosságok pótlására vonatkozó egyeztetés a kockázatkezeléssel, az üzletkötéssel, a szállítóval és az ügyféllel.

•Új finanszírozási szerződések dokumentációjának kezelése (ügyfelekhez történő eljuttatás megszervezése, visszaérkezés figyelése), dosszié készítése és folyamatos vezetése.

•Szállítói számlák kiegyenlítésének engedélyeztetéséhez szükséges  ellenőrző lista kitöltése és folyamatos vezetése.

•Új ügyletek aktiválása az OpenLease nyilvántartási rendszerben.

•Vevőszámlák (saját erő/kezdő részlet számla, havi törlesztő részlet számla, egyéb költség számlák) elkészítése.

•Finanszírozási szerződésben szereplő adatok (ügyfél, eszköz, törlesztő részletek, futamidő) változásának rögzítése OpenLease nyilvántartási rendszerben, szükséges dokumentáció (számlák, megállapodások, szerződések, módosított törlesztési terv) elkészítése, valamint a változást igazoló dokumentáció lefűzése a szerződéses aktába.

•Bármely szerződéses partnertől, hatóságtól, illetve közigazgatási szervtől érkező megkeresésekre történő válaszadás.

Elvárások:

Releváns felsőfokú végzettség

Alapfokú nemet vagy angol nyelvismeret

Lízing területen szerzett munkatapasztalat

Amit nyújtunk:

Stabil munkahely

Piacképes juttatási csomag

Kulturált ,jó közlekedésnél lévő munkahely

Jellemes munkahelyi légkör

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő