www.cvonline.hu

Szerződés és tender koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2016.02.09.
Hirdetés azonosító: 1008663

Nagy múlttal rendelkező gyógyszeripari vállalathoz keresünk pro-aktív szerződés és tender koordinátort budaörsi munkavégzéssel.

Feladatok:

-Pályázat- és tenderfigyelés
-Szerződések elő- és elkészítése
-Értékesítési és Marketing csapattal való folyamatos kapcsolattartás
-A tenderdokumentációk összeállítása
-Tender kapcsán szükséges anyagok és ajánlatok beszerzése
-Kapcsolattartás hatóságokkal, jogi partnerekkel és az intézetekkel
-Folyamatos egyeztetés a jogi partnerekkel
-A közbeszerzési és versenytörvény folyamatos követése
-Szoros együttműködés a Compliance, Logisztika és a Szerviz egységgel

Elvárások:

-Felsőfokú végzettség
-1-2 éves jogi asszisztencia területen szerzett tapasztalat
-Folyékony és magabiztos angol nyelvtudás
-Asszertív kommunikáció
-Proaktiv hozzáállás
-Pontos és megbízható személyiség
-Kiváló „time management”
-Jogi végzettség

Amit kínálunk:

-Multinacionális környezet
-Versenyképes juttatási csomag
-Fejlődési lehetőségek, tréningek
-Céges busz

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a