www.cvonline.hu

Szerződés adminisztrátor

  • A hirdetés 1000 napja lejárt

Munkáltató:
A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Vásárlási és értékesítési szerződések adatainak ellenőrzése, jóváhagyása az SAP rendszerben
  • Szerződésmódosítási kérelmek felülvizsgálata, szükséges engedélyek beszerzése és nyilvántartása, a módosítás végrehajtása az SAP rendszerben
  • Havi zárási teendők elvégzése
  • SAP fejlesztési igények, hibák leírása, együttműködés az SAP Team tagjaival

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Agrárkereskedelmi ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol