www.cvonline.hu

Szervizvezető

  • A hirdetés 581 napja lejárt

Link megjelenítése

Az építőgépek értékesítésével, szervizelésével és emelőgépek bérbeadásával foglalkozó Powered Access Hungary Kft. 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet nyújt dolgozóinak. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően, a Powered Access Hungary Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok:

  • Szerviz bejelentések kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Műszaki terméktámogatás
  • Kapcsolattartás a külföldi- és belföldi beszállítókkal, gyártókkal
  • Műszaki továbbképzéseken való részvétel
  • Szervizes oktatások megtartása.

Elvárások:

  • Műszaki irányú legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány
  • 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • Pontos, igényes, körültekintő munkavégzés

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Soroksári út 150.

Munkaidő

Teljes munkaidő

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével a megadott e-mail címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol