www.cvonline.hu

Szervizvezető

  • A hirdetés 577 napja lejárt

Ügyfelünk egy épületbontással, földmunkával, útépítéssel foglalkozó vállalat keres

munkatársat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • A cég saját járműállományának szervizelése. (Tehergépjárművek, munkagépek, hirdaulikus eszközök)
  • A szervizcsapat irányítása, motiválása
  • A szerelési, karbantartási feladatok ütemezése, az állásidők csökkentése, a váratlanul felmerülő javítások gyors, proaktív megszervezése.

Elvárások:

  • Komoly szakmai tapasztalat
  • Proaktív, igényes, következetes személyiség
  • Jó vezető, csapatösszetartó, motiváló attitűd.
  • Makulátlan szakmai múlt, leinformálható referenciák

Juttatások

  • Abszolút versenyképes bér
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú stabil pozíció
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő