www.cvonline.hu

Szervizvezető

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Az M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyünkön lévő haszongépjármű szervizünkbe vezetői és autószerelői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keresünk szervizvezetői pozícióba. A 33 000 m2-es központi telephelyünk szakmai szempontból kiváló elhelyezkedése mellet, a konkurencia szerint is Európa egyik legszínvonalasabb értékesítő és szolgáltató bázisa. A 14 beállásos szervizünk a legmodernebb diagnosztikai műszerekkel, szerszámokkal, szakmai felkészültséggel várja ügyfeleit.

Feladatok:

  • A szerviz üzletág tevékenységének irányítása, a vállalt munkák kiadása, azok szakszerű elvégzésének ellenőrzése, felügyelete.
  • A külső, belső munkák és a garanciális elszámolások alá tartozó megrendelések ütemezése, a cég érdekeinek szem előtt tartásával.
  • A partneri kapcsolatokat ápolása és bővítése, a szerviz lehető legnagyobb kihasználtságának érdekében.
  • Szerviztevékenységgel kapcsolatos beszámolási és adatszolgáltatási feladatok végzése
  • A TATRA, IVECO, MERCEDES márkaszerviz tevékenység irányítása ellenőrzése kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel.

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, autószerelői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Mobilitás, terhelhetőség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • B, C, E kategóriás jogosítvány
  • Szlovák nyelv ismerete
  • Autóvillamossági ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, teljesítményarányos jutalom
  • A próbaidő letelte után cafetéria (8000 Ft Erzsébet utalvány, 12 500 Ft SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás illetve céges gépjármű

Munkavégzés helye:

Az Eurotrade Kft. központi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Kötetlen munkaidő.

Szabados Bernadett

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol