www.cvonline.hu

Szervizvezető

  • A hirdetés 965 napja lejárt

munkatársat keresünk

Az M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyünkre haszongépjármű szervizünkbe, vezetői és autószerelői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keresünk vezetői pozícióba.            A 33 000 m-es központi telephelyünk szakmai szempontból kiváló elhelyezkedése mellet, a konkurencia szerint is Európa egyik legszintvonalasabb értékesítő és szolgáltató bázisa. A 14 beállásos szervizünk a legmodernebb diagnosztikai műszerekkel, szerszámokkal, szakmai felkészültséggel várja ügyfeleit.

Feladatok:

  • az M1TC szerviz üzletág tevékenységének irányítása, a vállalt munkák kiadása, azok szakszerű elvégzésének ellenőrzése, felügyelete.
  • a külső, belső munkák és a garanciális elszámolások alá tartozó megrendelések ütemezése, a cég érdekeinek szem előtt tartásával.
  • a partneri kapcsolatokat ápolása és bővítése, a szerviz lehető legnagyobb kihasználtságának érdekében.
  • szerviztevékenységgel kapcsolatos beszámolási és adatszolgáltatási feladatok végzése
  • a TATRA, IVECO, MERCEDES márkaszerviz tevékenység irányítása ellenőrzése kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel

Követelmények:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség, autószerelői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • felelősségteljes munkavégzés, kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • mobilitás

Előnyt jelent:

  • C,E kategóriás jogosítvány
  • szlovák nyelv ismerete
  • autóvillamossági ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • cafetéria
  • teljesítményarányos jutalom
  • bejárási támogatás illetve céges gépjámrű

Munkavégzés helye:

  • Az Eurotrade Kft. központi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál

Munkaidő:
Kötetlen munkaidő.

Jelentkezés: az alábbi email címen.
Körösi István

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő