www.cvonline.hu

SZERVIZVEZETŐ

  • A hirdetés 1195 napja lejárt

FEHÉR-TRUCK Kft.

Cégünk a FEHÉR-TRUCK KFT. 18 éve foglalkozik kamion és pótkocsi alkatrész eladással és szervizeléssel. Számunkra kiemelten fontos ügyfeleink magas szintű kiszolgálása, ezáltal az ügyfél elégedettség folyamatos fejlesztése és bevételeink növelése. Céljaink eléréséhez

keresünk

kollegát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szervizmunka irányítása
  • Szakmai tanácsadás műszakvezető és a szerelők felé
  • A szerviz munkaidő beosztásának szervezése, adminisztrálása és ellenőrzése
  • Javítási munkák delegálása műszakvezető és autószerelők felé
  • Szervizben keletkező kommunikációs feladatok végrehajtása
  • Munkaidő nyilvántartás, az elvégzett munkaórák adminisztrálása, nyilvántartása
  • Minőségellenőrzési feladatok irányítása
  • Az ügyvezetés által kért statisztikák és kimutatások elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú, szakirányú, gépjárműipari végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tgk. szervizelésében szerzett jártasság
  • Kiváló kommunikációs képesség,értékesítői affinitás
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, szervező és irányító képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol v. német nyelv ismerete (műszaki)

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény arányos bérezés
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Főállású munkaviszony
  • Budapest XVII. kerületi munkahely
  • Jó csapatszellem

Munkavégzés helye:

Budapest, XVII. kerület

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a lent megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő