www.cvonline.hu

Szervizvezető

  • Az állásajánlat lejárt.

Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért cégcsoport munkatársat keres

pozícióba.

Feladatai:

  • Nemzetközi szerviz csapat koordinálása és támogatása
  • Szervizcsomagok nemzetközi értékesítése meglevő kliensek részére
  • Felelős a szerviz árbevételéért
  • A szervizelési feladatok menedzselése, ellátása
  • Szerviz készlet menedzselése
  • A műszerek gyártási tesztelése
  • Szervíz tevékenységhez szükséges alkatrész igények leadása, felhasznált alkatrészek nyomon követése és dokumentálása a vonatkozó előírások szerint.
  • A felmerült szervizigények és az elvégzett javítások teljes körű dokumentálása
  • Szervizes adatok szolgáltatása jelentések és tervek készítéséhez.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki/villamosmérnöki végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office, szerviz adatbázis ismerete
  • Aktív, min. középfokú angolnyelv-tudás írásban és szóban
  • Kiváló komunikációs készség
  • Precizitás, stressz-tűrés, kreativitás
  • Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség
  • Átlagon felüli rugalmasság és mobilitás
  • Rendszeres külföldi utazás

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, külföldi gyakorlat
  • Finommechanikai ismeretek
  • Egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos és kreatív munka egy nemzetközi sikereket elért csapatban
  • Utazási lehetőség külföldi céghálózatunkban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre küldje el.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest