www.cvonline.hu

Szervízvezető

Nemzetközi gyártó és kereskedelmi cég Budai központjába Szervízvezetőt keresünk

Feladatok:
  • A szervíz és a munkatársak operatív feladatainak tervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Megbízókkal megkötésre kerülő szerződések előkészítése, a megkötött szerződések teljesítése
  • A vezetői és vállalati információs rendszer használata, fejlesztésére javaslat tétel
  • A szervíz munkatársak munkarendjének meghatározása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, koordináció
  • Beosztottai egyéni és csoportos fejlesztési tervének kialakítása, figyelemmel kisérése
  • A szervíz operatív feladatainak ütemezése, kezelése
  • Gazdasági tervezés és ellenőrzés, rendszeres jelentések készítése a vezetőség felé
  • A munkatársak által készített költségkalkulációk, ajánlatok ellenőrzése, jóváhagyása
  • Szervíz adminisztráció felügyelete, ellenőrzése
  • A teljesítést követő pénzügyi folyamatok, dokumentációk figyelemmel kisérése, jóváhagyása
Elvárások:
  • Műszaki végzettség
  • Vezetői tapasztalat 3-5 év
  • Középszíntű műszaki angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás járművezetői jogosítvány
  • Közép szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Jó kommunikációs és vezetői készség
  • Célorientált attitűd
  • Fejlődésre és tanulásra való nyitottság
Juttatások:

A munkáltató versenyképes bért, céges autót teljeskörű használatra, képzéseket és nemzetközi fejlődési lehetőséget biztosít.

Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Budaörs
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest