www.cvonline.hu

SZERVIZVEZETŐ

  • A hirdetés 412 napja lejárt

Víztechnológiai termékek és megoldások piacán több mint 25 éve sikeresen működő cég ajánlatot hirdet Miskolci székhellyel

munkakörre az alábbi feltételekkel:

Feladat:

Vízmérő javítással foglalkozó szerviz tevékenységének teljes körű irányítása:

  • műhelymunkák koordinálása, szerviz vezetése
  • 4-6 fős szerelői csapat beosztása, szakmai felügyelete
  • kapcsolattartás kiemelt megrendelőkkel, műhely munkák
  • adminisztrálása
  • esetenként helyszíni kiszállás mérő javítás/ellenőrzés céljából

Jelentkezési feltételek, elvárások:

  • jó kommunikációs képesség
  • szervező- és problémamegoldó képesség
  • jó műszaki érzék
  • felhasználói szintű számítógép-ismeret (Word, Excel)
  • önállóság, célorientáltság
  • autóvezetői jogosítvány

Előny:

  • vizes területen szerzett korábbi tapasztalat
  • műszaki képzettség (technikus)
  • alapvető szakmai angol nyelvismeret
  • vezetői tapasztalat

Jelentkezés: Szakmai önéletrajz leadásával az alábbi email címen lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő