www.cvonline.hu

Szervizvezető

  • A hirdetés 321 napja lejárt

A Kwikfit Hungary, Európa legnagyobb gumi és autószerviz-hálózatának tagja.

Dinamikusan fejlődő cégünk budapesti szervizeibe keres munkatársakat.

pozícióba várjuk!

Szükséges képességek:

  • vevőközpontúság
  • jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • jó vezetői készség
  • sikerorientált hozzáállás
  • Határozott, döntéskészségű személyiség
  • precizitás
  • IT ismeret

Képesítés:

  • középfokú szakképesítés
  • szakirányú tapasztalat
  • vezetői tapasztalat

Feladatok:

  • Ügyfélkezelés: elvégzendő munka felmérése és fast-fit megoldás értékesítése
  • Autószerelő műhely teljes körű vezetése
  • Műhelymunkák koordinálása
  • Szerelők irányítása, értékelése
  • Folyamatos működés felülvizsgálata, hatékonyság növelése
  • Raktárkezelés

Amit kínálunk:

  • Rohamosan fejlődő, stabil európai céglánc
  • Működési autonómia szervizen belül
  • Versenyképes jövedelem plusz teljesítmény bónusz
  • Profi munka és kereskedelmi folyamatok
  • Folyamatos szakmai és kereskedelmi tréning
  • Jó csapat

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő