www.cvonline.hu

SZERVIZVEZETŐ (hűtéstechnika)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1050272
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnerünk világszinten vezető szerepet tölt be fűtéstechnika, légkondicionálás és hűtéstechnika területén.
A 183 országban jelenlévő vállalat 2000 óta képviseli magát a hazai ipari hűtéstechnika piacán, országos lefedettségű ügyfélhálózattal rendelkezik elsősorban ital- élelmiszerkereskedelmi vonalon.
A vállalati értékek közül kiemelt szerepet tölt be a szakmai előmenetel biztosítsa, a tehetség gondozás és egyéni karrier út kidolgozása. Ezen kívül nagy hangsúlyt fektetnek a technikai innovációkra, hogy piacvezető szerepüket a jövőben is stabilan fenntartsák és növeljék.

Megbízónk bővülő szervizcsapatába keresünk hűtéstechnikai területen tapasztalattal rendelkező

SZERVIZVEZETŐT (hűtéstechnika)

Ha szeretne részese lenni ezen nagy múltú vállalat sikereinek akkor várjuk pályázati anyagát a hirdetés alján szereplő e-mail címre.

Feladatok:

  • A szerviz osztály összefogása, irányítása, koordinálása
  • Együttműködés a regionális szerviz vezetővel
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Projektek lebonyolításának nyomon követése, az esetlegesen felmerülő
  • EHS követelmények betartatása
  • Beszámolók, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, épületgépész), vagy más adekvát szakmai végzettség
  • Hűtéstechnika területén szerzett többéves releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Megbízható számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődést biztosító, korrekt munkahely
  • Szakmai képzések, tréningek
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége

  • Multinacionális környezet
  • Korszerű munkaeszközök
  • Vállalati gépkocsi, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya