Professzionális gépeket forgalmazó, területén ismert és elismert nemzetközi cég részére keresünk

 SZERVIZVEZETŐ

 (HF 9-6576)

munkatársat, Budapest vonzáskörzetébe.

Feladat

  • A szerviz tevékenységének teljes körű irányítása,
  • Magas minőségű szolgáltatás biztosítása,
  • A cég ügyfeleinek kezelése, látogatása, potenciális ügyfelek felkutatása,
  • Speciális ajánlatok kidolgozása,
  • Kollégák oktatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Szervizvezetési tapasztalat,
  • Értékesítési affinitás,
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez,

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség,
  • Érdekes, változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Cég központja: Budapest környéke.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6576” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Kisvállalati tanácsadó - Dunakeszi

UniCredit Bank Hungary Zrt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kele...
Dunakeszi

Prémium banki tanácsadó - Bécsi út

Budapest

Könyvelő

Randstad Hungary Kft.

Teljes körű könyvelő pozícióba keresünk munkatá...