Professzionális gépeket forgalmazó, területén ismert és elismert nemzetközi cég részére keresünk

 SZERVIZVEZETŐ

 (HF 9-6576)

munkatársat, Budapest vonzáskörzetébe.

Feladat

  • A szerviz tevékenységének teljes körű irányítása,
  • Magas minőségű szolgáltatás biztosítása,
  • A cég ügyfeleinek kezelése, látogatása, potenciális ügyfelek felkutatása,
  • Speciális ajánlatok kidolgozása,
  • Kollégák oktatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Szervizvezetési tapasztalat,
  • Értékesítési affinitás,
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez,

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség,
  • Érdekes, változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Cég központja: Budapest környéke.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6576” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati referens horvát nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihív...
Budapest

Csomagoló

Új, gyöngyösi gyáregységünkbe munkatársakat ker...
Heves, Heves

Minőségellenőr

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából, váltott 2...