www.cvonline.hu

Megbízható, dinamikusan fejlődő partnerünk részére keresünk

SZERVIZVEZETŐ

(HF 11-7534)

munkatársat.

Feladatai

  • Nagyjából 20 fő munkájának vezetése (vezető szerelők, szerviztechnikusok, szervizadminisztrátorok),
  • A szerviz divízió működési folyamatainak irányítása,
  • Szerviz és karbantartási szerződések kezelése, aktív részvétek a szerződéskötési folyamatokban,
  • Minőség-ellenőrzés, a beosztottak munkahatékonyságának növelése,
  • Képzések szervezése és bonyolítása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépész-, vagy villamosmérnök)
  • Releváns területen szerzett vezetői tapasztalat,
  • Előny: aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Céges autó benzinnel együtt.

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 11-7534” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése