Megbízható, dinamikusan fejlődő orvostechnikai berendezéseket gyártó partnerünk részére keresünk

SZERVÍZVEZETŐ

(HF 10-7021)

munkatársat.

Feladatai

  • 12 fő szervizmérnök vezetése, koordinálása,
  • Elsősorban külföldön végzett javítási és karbantartási tevékenység operatív vezetése,
  • Karbantartási tervek, munkafolyamatok nyilvántartása és követése,
  • Költségoptimalizálás,
  • Szervizszerződések, ajánlatok előkészítése, tárgyalások folytatása,
  • Kapcsolattartás a végfelhasználókkal, partnerekkel.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (előny: villamosmérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Releváns, berendezések külföldi szervizelésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkakezdés: Akár azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 10-7021” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése