www.cvonline.hu

SZERVIZVEZETŐ-HELYETTES

  • A hirdetés 416 napja lejárt

Debreceni cég keres munkatársat haszongépjármű szakszervizébe

munkakörbe.

Elvárások:

  • Magabiztos német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Középfokú/felsőfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magas fokú precizitás
  • Vezetői kompetenciák (határozottság, szakmai felkészültség, jó szervező, kezdeményező és kommunikációs készség stb.)
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B, C, E kategóriás jogosítvány

Feladata:

  • Csapat irányítás
  • Kapcsolattartás a külföldi és belföldi partnerekkel
  • Raktárkezelés
  • Alkatrész beszerzés

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német