www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 583 napja lejárt

A CÉZÁR SYSTEM Vízgépészeti Kft dinamikusan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú középvállalkozás, melynek fő profilja szivattyútechnika, illetve vízgépészet. Az alábbi munkakörbe keresünk kollegát:

szerviztechnikus.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • új vízgépészeti rendszerek kivitelezése
  • meglévő vízgépészeti rendszerek szervizelése, karbantartása
  • automata öntözőrendszerek telepítése
  • helyszíni hibafeltárás és javítás
  • mechanikus szerelés (osztók, vezérlések, gépalapok összeszerelése és elhelyezése)
  • elektromos szerelés (szivattyú vezérlések összeszerelése, szivattyúk bekötése)

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szakmunkás és/vagy középfokú végzettség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • problémamegoldó képesség
  • precizitás
  • szorgalom, munkabírás
  • megbízhatóság
  • kulturált megjelenés és kommunikáció

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • "B" kategóriás gépkocsivezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú munkalehetőség, egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • minőségi eszközök (szervizautó, szerszámok)
  • szakmai oktatás, képzés
  • elismerés
  • kiváló munkáért, kiváló fizetés !

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő