www.cvonline.hu

Szervíztechnikus

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Azonnali  munkakezdéssel,

munkakörre, gyakorlattal rendelkező elektroműszerészt keresünk.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Munkaidő: heti 40 óra

Feladatok:

  • Teljeskörű szervizmérnöki feladatok.
  • Elektronikus eszközök javítása, tesztelése, softverfeltöltés.
  • Szervízhez kapcsolódó adminisztráció, munkalapok, szállítólevelek, számlázás.

Elvárások:

  • legalább középfokú elektroműszerész végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • hasonló területen szerzett legalább három éves tapasztalat
  • nyitottság egy folyamatosan fejlődő cég változásainak követésére
  • magas stressztűrő képesség
  • kivételesen jó problémamegoldó és tanulási képesség
  • képesség rendszerszintű gondolkodásra, folyamatok átlátására
  • műszaki érdeklődés
  • Önálló munkavégzés
  • kiváló szervezőképesség
  • átlagon felüli kommunikációs készség
  • igényes megjelenés
  • Angolnyelv-tudás (aktív)

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet önéletrajzzal 2015. november 2-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol