www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS

  • A hirdetés 777 napja lejárt

A Bosmark Kft. egy dinamikusan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, amely a tejhasznú szarvasmarha tenyésztés komplex technológiai rendszerére építve végzi kereskedelmi, szolgáltatói és szerviz tevékenységét. Cégünkről további információkat a Link megjelenítése weboldalon találhatnak.

Felvételt hirdet az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • állattartó telepek fejéstechnológiai, hűtéstechnológiai és istállótechnológiai berendezéseinek szervizelése, karbantartása
  • (szerződés szerinti ütemezés és eseti riasztás alapján)
  • beruházásokon történő technológiai szerelés

Elvárások:

  • műszaki, karbantartói végzettség
  • minimum középfokú végzettség (lakatos, villanyszerelő vagy műszerész)
  • gyakorlatias, önállóan dolgozni tudó és szabálykövető személyiség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • erkölcsi bizonyítvány
  • kijáró szervizes tapasztalat, utazási hajlandóság belföldön és helyszínen történő alvással
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • saját gépjármű (bejáráshoz)

A munka esetenkénti kiszámíthatatlansága miatt a rugalmasságot kezelni tudó és megterhelést bíró személyek jelentkezését várjuk! Pestmegyeiek jelentkezését várjuk.

Előny:

  • hűtőgép szerelő végzettség
  • ADR vizsga
  • targonca kezelői jogosítvány

 Munkavégzés helye: országos - állattartó telepeken