www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 931802

Finn tulajdonú, multinacionális, emelő-berendezéseket értékesítő és szervizelő cég bővüléséhez keresünk új kollégákat. A több mint 80 éves múltra visszatekintő vállalat 626 telephellyel rendelkezik, 48 országban. Büszkék a pénzügyi stabilitásukra, valamint munkatársaik megbízhatóságára is. Ha ön is szeretne egy kiemelkedően eredményes, motivált és családias csapat tagjaként dolgozni, várjuk jelentkezését a Szerviztechnikus pozícióra

Feladatok:
  • Nagy értékű berendezések megelőző karbantartásának tervezése, koordinálása és/vagy végrehajtása;
  • váratlanul felmerülő meghibásodások esetenkénti helyszíni szervízelés;
  • ügyfél-kapcsolattartás és elégedettség biztosítása;
  • a tevékenység és eredményesség rendszeres riportálása a szakmai vezetés felé.
Elvárások:
  • Középfokú erősáramú szakképesítés;
  • erősáramú berendezések szerelésében/szervizelésében szerzett tapasztalat;
  • önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • kommunikációképes angol nyelvtudás előny.
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál:
  • versenyképes fizetés + bónusz;
  • céges gépkocsi, mobiltelefon, laptop;
  • összetett, kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • A munkavégzés helye: Budapest és környéke
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió