www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 958 napja lejárt

Nemzetközi, külföldi tulajdonosi háttérrel rendelkező  Link megjelenítése a piacon fontos pozíciót betöltő vállalat, mely fő profilként mérlegek gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégünk által gyártott termékek (a labormérlegektől a hídmérlegekig ) helyszíni telepítése, karbantartása, szervizelése, szoftveres bemérése a szervizműhelyében illetve országosan a vásárlóknál.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • elektronikai és gépészeti területen szerzett tapasztalat
  • elektronikai-, mechatronikai technikus végzettség
  • alapszintű német vagy angol nyelvtudás (műszaki leírások megértése)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • jó kommunikációs készség (ügyfelekkel történő kapcsolattartáshoz,oktatáshoz)
  • műszaki beállítottság, önálló munkavégzésre való képesség
  • csapatmunkában való részvétel
  • B kategóriás jogosítvány
  • gyakori belföldi utazás és túlórák vállalása

Amit kínálunk:

  • szakmai képzés
  • megbecsülés
  • változatos, komoly szakmai feladatok, speciális feladatok ellátása
  • stabil munkáltatói háttér, jó munkakörülmények
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Győr, Magyarország

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje a lent megadott e-mail címre.