www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

Az Agroker Holding Zrt. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyébe keres

SZERVIZTECHNIKUS MUNKATÁRSAT

 Feladata:

  • vállalat által forgalmazott mezőgazdasági erőgépek, munkagépek jótállási idő alatti és azt követő szervízellátása

Elvárásaink:

  • mezőgazdasági gépszerelői végzettség
  • minimum 2 éves szakmai gyakorlat,
  • mezőgazdasági technikák iránti érdeklődés
  • B kategóriás és mezőgazdasági vontatóra szóló vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • technikusi végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • mezőgazdasági erő- és munkagép üzemeltetésében szerzett gyakorlat,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Kérjük, pályázatát bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre küldje el.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér