www.cvonline.hu

Szervíztechnikus

  • A hirdetés 1063 napja lejárt

Hajdú-Bihar Megye egyik vezető informatikai cége új

munkatársakat keres.

Minimális elvárások:

  • Windows, Linux operációs rendszerek gyakorlati ismerete,
  • Napra kész hardverismeret,
  • Irodai, internetes és egyéb felhasználói programok ismerete,
  • Hardver diagnosztikai, hibakeresési ismeretek és tapasztalat,
  • Hálózati és hálózatépítési ismeretek és tapasztalat,
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség,
  • Nyomtatórendszerek, fénymásolók ismerete.

Feladatok:

  • Hardveres- és szoftveres hibafeltárás és megoldáskeresés,
  • Rendszer- és szoftvertelepítés,
  • Perifériák, driverek telepítése,
  • Ügyféltámogatás, tanácsadás, fejlesztési tanácsadás,
  • Hálózatok és hálózati eszközök telepítése, konfigurálása (L2, L3).

Előny:

  • Angol nyelvismeret,
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  • Szakirányú végzettségek,
  • Számítógépes hálózatok üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Ellenőrizhető referencia,
  • Elektronikai ismeretek,
  • Nyomtató, fénymásoló üzemeltetésében szerzett gyakorlat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével és a meglévő szakmai ismeretek, gyakorlatok részletezésével  a megadott e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő