www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Vendéglátóipari berendezések piacán meghatározó szerepet betöltő Nagykovácsi székhelyű vállalkozás, budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres felkészült munkatársakat:

Feladatok:

  • ipari konyhatechnológiai és hűtőberendezések javítása, karbantartása
  • szerviz problémák komplex megoldása, hibakereséstől a dokumentálásig
  • műszaki szaktanácsadás, vevőkapcsolat

Elvárások:

  • elektromos szakirányú alap képzettség
  • kiváló manuális szerelési képesség, precizitás
  • önálló munkavégzés, magas terhelhetőség, mobilitás, B kat. jogosítvány
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • hűtőgépszerelői vizsga
  • gázkészülék szerelői képesítés
  • AWI hegesztői képesítés
  • sütőipari, mosodai gépek szervizelésében szerzett tapasztalat
  • angol - német nyelvtudás
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • korrekt, hosszú távú, biztos, munkahely
  • felelősségteljes, kihívást jelentő összetett feladatok
  • egyedülálló szakmai környezet, kiemelkedő fejlődési lehetőség
  • külföldi tréningek, szakmai utak
  • gépkocsi, telefon, notebook

  • fényképes szakmai önéletrajzát, a betölteni kívánt pozíció és jövedelemigény megjelölésével, küldje el a megadott e-mail címre.
  • további információért keresse fel a Link megjelenítése weboldalt.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő