www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 1060 napja lejárt

Az ACE Telecom szerviz technikus pozícióba keres új munkatársat budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • A cég által nyújtott Internet szolgáltatások üzemeltetéséhez szükséges berendezések szervizfeladatainak ellátása
  • Helyszíni hibajavítás
  • Távközlési eszközök hardveres és szoftveres támogatása
  • Telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Bázisállomások és ügyfél oldali berendezések karbantartási feladatainak ellátása
  • Munkavégzés helye: Budapest és agglomerációja

Elvárások:

  • Középfokú/Technikusi végzettség (középfokú távközlési végzettség előny)
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Strukturált hálózatok kiépítésében és üzemeltetésében szerzett jártasság
  • TCP/IP hálózatok és eszközök üzemeltetésében szerzet biztos tudás
  • Vezeték nélküli hálózati eszközök (2,4 – 5Ghz) üzemeltetésében szerzett tapasztalat előny
  • Alközponti és VoIP területeken szerzett tapasztalat előny
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Linux ismeretek előny)
  • Határozottság, önállóság
  • "B" kategóriájú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Kérjük, hogy az önéletrajzban részletesen térjen ki hasonló területen szerzett tapasztalataira, technológiai ismereteire.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő