www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 1096 napja lejárt

Cégünk professzionális audio- és vizuáltechnikai eszközöket értékesít végfelhasználók és viszonteladók részére egyaránt. Termékkínálatunkat több éves szakmai tapasztalatunk alapján állítottuk össze úgy, hogy minden vásárlónk olyan terméket találjon, amire szüksége lehet sikeres prezentációihoz vagy az otthoni szórakozáshoz.

Széleskörű tapasztalattal rendelkezünk integrált rendszerek - konferenciatermek, oktatótermek, tárgyalótermek audiovizuális és informatikai rendszerének - tervezése, kivitelezése, üzemeltetése és karbantartása terén.

Dinamikusan fejlődő csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Cégünk által forgalmazott audiovizuális termékek felszerelése, beüzemelése
  • Eszközök javítása, karbantartása
  • Áruszállítás, áruátvétel
  • Egyéb irodai feladatok támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Igényes, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kulturált megjelenés

Mit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil hosszú távú munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne része fiatalos csapatunknak, kérjük, küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő