www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.09.26.
Hirdetés azonosító: 806197

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk szerviztechnikus pozícióba munkatársat Győrbe és Nagykanizsára.

Feladatok:

- Emelőgépek/ targoncák javítása, karbantartása fix és változó munkahelyen
- Műszaki problémák komplex megoldása
- Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a munkafolyamatokban résztvevő kollégákkal
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

- 2-3 éves járműgépészeti / villamossági tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- utazási hajlandóság
- számítógépes felhasználói ismeretek
- igényes munkavégzés
- Előny: német és / vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- munka egy dinamikus cégnél
- munkavégzéshez szervizautó és mobiltelefon

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján