www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Több mint 25 éve működő és folyamatosan fejlődő, prémium márkájú fejéstechnológiai, robottechnikai és istállótechnológiai berendezések forgalmazásával, telepítésével és szervizelésével foglalkozó magyar tulajdonú Kft a további dinamikus növekedés érdekében

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Az automatizált berendezések műszaki állapotának szinten tartása, karbantartások szervezése, ellenőrzése
  • A szerviz és a karbantartás műszaki feladatainak ellátása a szakmunkások szakmai irányításával
  • A megvalósult projektek műszaki ellenőrzése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív és nyilvántartási feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Legalább társalgási szintű angol  vagy német nyelvtudás
  • Új ismeretek iránti nyitottság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Gyakorlatias, önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű munkába járáshoz elengedhetetlen

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy (Premier Outlet közelében) illetve Kelet-magyarországi  - állattartó telepeken

PÁLYAKEZDŐK illetve Csongrád megye, Békés megye és Jász-Nagykun-Szolnok megye területén élő munkavállalók jelentkezését is várjuk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Helyek Biatorbágy
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai szerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német