www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 58 napja lejárt

Feladatok:

  • A vállalat által forgalmazott berendezések javítása, karbantartása
  • A javítások adminisztrációja a vállalat saját ügyviteli rendszerében
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a munkafolyamatokban résztvevő kollégákkal
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Rugalmas idejű munkavégzés, mobilitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magas fokú számítógépes és informatikai ismeret
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Pozitív gondolkodás, kreativitás
  • Terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Irodatechnikai eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Számítógép hálózati ismeretek
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Angol - műszaki nyelvtudás

Egyéb információ:

  • Kezdés: azonnal
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítottak

Munkavégzés helye: Zala Megye,Vas Megye,Győr-Moson Sopron Megye

Önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.

Helyek Zala
Vas
Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész
Mérnök / Műszaki > Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű