www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

Hozzáadva: 2017.07.19.
Jelentkezési határidő: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1154764
lejárt

Finn tulajdonban lévő, emeléstechnikával foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • Emelőgépek telepítése, villamos és gépészeti szerelése
  • Nagy értékű berendezések megelőző karbantartásának tervezése, koordinálása és/vagy végrehajtása
  • Váratlanul felmerülő meghibásodások esetenkénti helyszíni szervízelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, elégedettség biztosítása
  • Riportálás a szakmai vezetés felé

Elvárások:
  • Középfokú erősáramú szakképesítés
  • Erősáramú berendezések szerelésében, szervízelésében szerzett tapasztalat
  • Gépészeti munkálatokban szerzett tapasztalat (villamos gépek, hajtóművek javítása)
  • Magasban végzendő munka vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word)
  • Önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon
  • Cafeteria

Előnyök:
  • angol nyelvtudás
  • érintésvédelmi felülvizsgálói képesítés
  • emelőgép kezelői jogosítvány
  • emelőgép ügyintézői bizonyítvány

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el Word formátumú, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy jelentkezzen a 70/637-4810 telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Tiszaújváros
  • Veszprém
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Veszprém