www.cvonline.hu
Szerviztechnikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.01.18.
Jelentkezési határidő: 2017.01.21.
Hirdetés azonosító: 1107660

Mezőgazdasági gépek, berendezések nagykereskedelmével foglalkozó megbízónk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Mechanikus és elektronikus alkatrészek le- és felszerelése mezőgazdasági gépekre
  • Mezőgazdasági gépek karbantartása, szervizelése, szoftver beüzemelése
  • Technikai mérések, diagnózisok elvégzése
  • Szakszerű dokumentáció készítése az elvégzett folyamatokról (karbantartás, diagnosztizálás)
  • GPS beszerelése a gépekbe

Elvárások:

  • Középfokú mezőgazdasági gépszerelő vagy autószerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Műszaki beállítottság, illetve pontos, precíz munkavégzés
  • Előnyt jelent: targoncavezetői engedély, hidraulika, mechanika és elektronika ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Céges buszjárat
  • 1 műszakos munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.