www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS

  • A hirdetés 294 napja lejárt

ADOK Kft.
Az ADOK Kft. ipari csomagolástechnikai berendezéseket forgalmazó budaörsi székhelyű cég

munkatársat keres.

FELADATOK:

  • csomagolástechnikai gépek  javítása, beüzemelése, szerződés szerinti karbantartása;
  • műszaki tanácsadás, támogatás;
  • külföldi tréningeken való részvétel;
  • eseti külföldi munkavégzés lehetősége.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • mechatronikai vagy finommechanikai középfokú végzettség;
  • kitűnő felhasználói számítástechnikai ismeretek;
  • műszaki érzék, jó problémamegoldó képesség;
  • „B” kategóriás jogosítvány, utazási készség;
  • angol vagy német nyelv ismerete
  • önállóság, fejlődési hajlandóság, elhivatottság, megbízhatóság, csapatmunkára való alkalmasság;
  • adminisztrációs munkák pontos végzése.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
Tapasztalat nem előny, ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • felelősségteljes, változatos és önálló munka;
  • betanítási program
  • dinamikus, fiatalos csapatban történő munkavégzés;
  • szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet
  • két évente bértárgyalás;
  • laptop, mobiltelefon, céges autó;
  • nyelvismeret fejlesztési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Rugalmas munkavégzési hely – országos

Az ADOK Kft. szakmai fejlődést  és hosszú távú munkát kereső szerviz technikus jelentkezését várja, fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő