www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 182 napja lejárt

Széfek, zárak kereskedelmével és szervizelésével foglalkozó vállalkozásunk
keres munkatársat a következő pozíció betöltésére:

szerviz technikus

Feladatok:

  • széfek, páncélszekrények eseti hibaelhárítása, javítása
  • széfek, páncélszerkények ütemezett karbantartása
  • üzembe helyezés, kezelői oktatás elvégzése
  • részvétel a szállítási feladatok teljesítésében

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • biztonságtechnikai szerelő képesítés
  • személy-, vagyonvédelmi és magánnyomozói kamarai tagság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • pontosság, precíz munkavégzés
  • hosszú távú munkahelyi elképzelések

Előny:

  • páncélszekrények szervizelésében szerzett gyakorlat
  • elektroműszerész képesítés és gyakorlat

Amit kínálunk:

  • méltányos kompenzáció
  • hosszú távú foglalkoztatottság
  • kulturált munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fizetési igény és a pozíció megjelölésével küldje el pályázatát (magyar nyelvű fényképes önéletrajz, biztonságtechnikai szerelői és kamarai tagsági igazolvány másolata) az alábbi email címre.

BIT-FORCE Kft.
1165 Budapest, Újszász u. 43.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő