www.cvonline.hu

Háztartási gép szerelő, szervízes

  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Prémium kategóriájú háztartási gépek forgalmazásával és szervízelésével foglalkozó multinacionális partnercégünk számára keresünk

Háztartási gép szerelő, szervízes munkatársat

Feladatok:
  • a gyártott és forgalmazott háztartási gépek teljes körű szervizelése, karbantartása, javítása,
  • gépek üzembe helyezése helyszíni kiszállással az ország egész területén,
  • műszaki támogatás, tanácsadás nyújtása az ügyfelek részére.
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség,
  • 2-3 év elektromos gépek szervizelésében szerzett tapasztalat (előny a háztartási gépek szervizelése),
  • Pontos, igényes munkavégzés,
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
  • Ápolt, jó megjelenés.
  • Budapesti lakhely
Juttatások:
  • A legkorszerűbb háztartásgép technikával való munka,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szolgálati gépkocsi (magánhasználatra is),
  • Képzések, tanfolyamok.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -