www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 256 napja lejárt

Diósdi székhelyű magyar tulajdonú vállalkozás folyamatosan bővülő csapatába keres szerviztechnikusként tapasztalatot szerzett munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Feladatok:

  • Mérés és adagolástechnikai rendszerek telepítése, karbantartása ipari, élelmiszeripari környezetben
  • Teljes körű üzembe helyezés, beállítás, beszabályozás, időszakos karbantartás
  • Műszaki szaktanácsadás, vevőkkel való kapcsolattartás
  • Felmerülő problémák komplex megoldása

Elvárások:

  • Minimum középfokú elektroműszerész, elektronikai műszerész vagy erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Vidéki utazásra való hajlandóság
  • Rugalmasság
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
  • Villamos vezérlések javításában, építésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, folyamatos szakmai továbbképzés, hosszú távú munkalehetőség, gépjármű és változatos, kihívásokkal teli feladatok várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Jellemzően Pest megye, időnként Magyarország egész területe

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzát küldje el az alábbi mail címre.
Helyek Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő