www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 205 napja lejárt

Csomagolás, ezen belül pántolástechnika területén dolgozó, 25 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű, magyar tulajdonú, multinacionális márkaképviseletként az iparágon belül meghatározó cégként jelen lévő Pántológép Csomagolástechnikai Kft., új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • csomagológépek, szerszámok szervizműhelyben és külső helyszínen történő szervizelése, karbantartása
  • szervizmunkával kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség (műszerész, gépszerelő)
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • önálló problémamegoldó készség
  • kollégákkal jó munkakapcsolat kialakítása, fenntartása
  • B kategóriás vezetői engedély, gyakorlat

Előnyt jelent:

  • szerviztechnikusi munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • jártasság a villamos rendszerek, vezérlések területén
  • motivációs levél megküldése az önéletrajz mellé

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kellemes, családias munkahelyi környezet
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • a feladatok elvégzéshez szükséges képzés biztosítása
  • szervizautó

Munkavégzés helye:

  • budapesti szervizközpont (II. kerület)
  • partnereinknél, az ország egész területén

Weblapunk elérhető a Link megjelenítése oldalon.

Kérjük, fényképes önéletrajzát küldje az alább megadott email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő