www.cvonline.hu

Szervíztechnikus

  • Frissítve 195 napja

Ipari légkondicionáló berendezésekkel foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

szervíztechnikus munkatársakat

A munkatárs ellenőrzési feladatai:

  • Alvállalkozók munkáját és munkájuk minőségét
  • Beszállítók berendezéseinek megfelelőségét
  • A beüzemelésre, karbantartásra, javításra kijelölt berendezés(ek)állapotát, műszaki paramétereit a beüzemelési, illetvekarbantartási jegyzőkönyv szerint
  • A berendezéshez csatlakozó rendszerek műszaki paramétereit és az
  • elvárható műszaki színvonalának megfelelőségét a vonatkozó gépkönyv előírása szerint
Feladatok:
  • A Szervizvezető utasítása alapján a szakmunkák önálló elvégzésemegfelelő minőségben és határidőre
  • A dokumentálásra kötelezett műveletek elvégzésének dokumentálásamunkalapon, beüzemelési, illetve karbantartási jegyzőkönyvben
  • Biztonsági utasításokat figyelembe-véve elvégzi a számára kijelölt tevékenységeket.
  • Felelős a szervizelési szolgáltatásokért, a kijelölt projekteken a berendezésekért és az ügyfél megelégedettségéért
  • Elvégzi a javításokat, karbantartásokat, és a beüzemeléseket a HVAC rendszereken
  • Képes használni az erősáramú berendezéseket és a számítógépet.
  • Dokumentálja munkáját útnyilvántartások, munkalapok határidőn belüli ledásaalvállalkozók munkájának ellenőrzése
  • Legjobb képességeinek és tudásának megfelelően képviseli a céget közvetlen ügyfélkapcsolat által
  • Megadja amennyiben szükséges a javításokhoz az alkatrész és idő szükségletet
  • Az összes szolgáltatással - ideértve a beüzemelési, működési és karbantartási szervíz és javítási feladatokkal, tisztában van
  • Részt vesz a szervíz tréningeken
Elvárások:
  • Ipari hűtőgépszerelői szakirányú végzettség (min. 3-5 évtapasztalat)
  • HKVSZ környezetvédelmi szakvizsga (szivárgásvizsgálat, FG-I)
  • Elektromos szerelői vizsga 3-5 év jártassággal
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Alapszintű műszaki angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás beosztásban (rugalmas beosztás)
  • Munkavégzés helye: Pest megyei telephely országosan kijárással
  • Munkakezdés: kiválasztás után azonnal
  • Bérezés: versenyképes bér, cafeteria, bónusz kifizetések
  • Céges autó biztosítása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Egyéb
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest