www.cvonline.hu

Szervíztechnikus

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Feladatok:

•    Hibás elektronikai eszközök(laptopok, tabletek) hibaanalízise, meghatározása mérési módszerekkel és javítása
•    Hibatesztek futtatása, teszt jegyzőkönyv kitöltése

Elvárások:

•    Középfokú műszaki vagy számítástechnikai szakirányú végzettség
•    Elektronikai eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat
•    Számítógép részeinek ismerete
•    Több műszak vállalása
•    Alapfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

•    Versenyképes fizetés
•    Fejlődési lehetőség
•    Belső képzésekben való részvétel
•    Emelt műszakpótlékok
•    Cafetéria juttatás választható elemekből
•    Bónusz rendszer
•    Tiszta, igényes munkakörnyezet
•    Céges buszok Budapest több pontjából ( Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Liszt Ferenc repülőtér) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)
•    Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület vagy Gyál

Előnyt jelenthet:

•    Rendszergazda ismeretek
•    Elektronikai jártasság

Érdeklődni lehet a +3670/4550213 telefonszámon!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő