www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Debreceni informatikai cég

szerviztechnikus

munkatársat keres.

Minimális elvárások:

  • Windows operációs rendszer gyakorlati ismerete
  • Napra kész hardverismeret
  • Irodai, internetes és egyéb felhasználói programok ismerete
  • Hardver diagnosztikai, hibakeresési ismeretek és tapasztalat
  • Hálózati és hálózatépítési ismeretek és tapasztalat
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • Nyomtatórendszerek, fénymásolók ismerete

Feladatok:

  • Hardveres- és szoftveres hibafeltárás és megoldáskeresés
  • Rendszer- és szoftvertelepítés
  • Perifériák, driverek telepítése
  • Ügyféltámogatás, tanácsadás, fejlesztési tanácsadás
  • Hálózatok és hálózati eszközök telepítése, konfigurálása (L2, L3)

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Szakirányú végzettségek
  • Számítógépes hálózatok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Ellenőrizhető referencia
  • Elektronikai ismeretek
  • Nyomtató, fénymásoló üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Linux operációs rendszer gyakorlati ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével és a meglévő szakmai ismeretek, gyakorlatok részletezésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő