www.cvonline.hu

Szerviztechnikus

  • A hirdetés 576 napja lejárt

Szeretnél szerviztechnikus lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

Milyen feladataid lennének?

  • beérkező meghibásodott, ill. elállásból származó termékek állapotfelmérése, majd szakszerű kezelése, javítása, dokumentálása,
  • garanciális ügyintézés, beszállítók szervizeivel történő folyamatos egyeztetés,
  • elfekvő szervizes készlet idő- és költséghatékony kezelése,
  • hosszú távú jó kapcsolat kiépítése és fenntartása partner szervizekkel,
  • ügyintézéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, határidők betartása,
  • társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás,
  • szervizes készletek nyomon követése, rendszerezése, visszáruk kezelése.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • szerviztapasztalatot vagy IT disztribúciós környezetben eltöltött kereskedelmi tapasztalatot,
  • készletgazdálkodási rutint,
  • rendszerszemléletet,
  • kapcsolati tőkét IT, szórakoztató elektronikai support, szerviz területeken,
  • kiváló kommunikációs készséget, gyakorlatias hozzáállást,
  • műszaki érdeklődést és ismereteket,
  • önállóságot, döntésképességet, ugyanakkor csapatmunkára való hajlandóságot.

Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes jövedelmet,
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten a IV. kerületben (Ezred utca).

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • KIZÁRÓLAG a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő