www.cvonline.hu
Szervíztechnikus
Trenkwalder Kft
Régió: Heves, Heves
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.
Hirdetés azonosító: 1019942
lejárt

Hatvani partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi pozíciókba: Pool szervizes, Sori szervizes, Szerviz munkatárs.

Feladatok:

Pool szervizes/Szerviz munkatárs:

  • Gépek üzembe helyezése, beállítása
  • Tervezett karbantartások elvégzése
  • Gépmeghibásodások megelőzése, ill. elhárítása
  • Szükséges alkatrész igények felmérése
  • Közreműködés a folyamatos fejlesztésbe

Sori szervizes:

  • Karbantartások önálló szervezése, lebonyolítása
  • Azonnali géphibák gyors elhárítása, illetve géphibák megelőzésére intézkedések bevezetése
  • Termékváltáskor besegítés a gépmesternek
  • Szerszámok állapotának szinten tartása, javítása tisztítása

Elvárások:

Pool szervizes:

  • Elektronikai technikus végzettség
  • Informatikai, pneumatikai ismeretek, tapasztalatok előnyt jelentenek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Szisztematikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Jó kézügyesség
  • MS Office ismerete
  • Készség a csapatmunkára
  • 4 műszak vállalása

Szerviz munkatárs:

  • Magabiztos fellépés
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Motiváltság
  • Pontos munkavégzés

  • Szakirányú végzettség, lehetőleg technikummal
  • Határozott és önálló munkavégzés
  • Előny: legalább 1 éves munkatapasztalat szelektív vagy Ersa forrasztógépen

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.