www.cvonline.hu

Szerviztechnikus - Veszprém megye (Referenciaszám: NB-1517)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2017.03.19.
Hirdetés azonosító: 1043238

Feladatok:

  • Emelőgépek és targoncák karbantartása, illetve javítása kiszálló szervizként
  • Diagnosztikai hibakeresések elvégzése
  • A szervizeléshez kötődő kisebb dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Autóvillamossági vagy autószerelői végzettség
  • Hasonló területen (szervizben) szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Alapbér valamint a teljesítménnyel arányos jutalék
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok
  • Egy műszakos munkarend /6:00-14:30/
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Veszprém megyei partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1517-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Autószerelő, Szerelő, Technikus, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veszprém
Veszprém
Ajka
Balatonalmádi
Balatonfüred
Devecser
Herend
Pápa
Sümeg
Tapolca
Várpalota
Zirc
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő