www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS - SZOLNOK / JÁSZBERÉNY környéke

Régió:

Jász-Nagykun-Szolnok

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 778473
lejárt

  Szeretne Magyarország piacvezető darus cégénél dolgozni? Jász - Nagykun - Szolnok megyében lakik és olyan lehetőséget keres, ahol hosszú távon dolgozhat? Ebben az esetben ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A cég világszerte 4.400 főt alkalmaz a világ 34 országában. A anyacég biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat 20 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt.
Tevékenységük: új daruk tervezése, gyártása, bármilyen gyártású, meglévő daru korszerűsítése, karbantartása, alkatrész ellátása. Termékeik és az azokhoz kapcsolódó szerviz szolgáltatásaik speciálisak. A szervizes csapat 30-35 kiváló szakemberből áll, akik országosan látják el a feladatukat. Jelenleg SZOLNOK / JÁSZBERÉNY környékére keresnek új munkatársat egy megbízható, talpraesett, karbantartást, szerelést kedvelő szakember személyében, aki szereti az önállóságot, szabadságot.

A pozíció: SZERVIZTECHNIKUS - SZOLNOK / JÁSZBERÉNY környéke

Feladatok:

  • Különböző gyártmányú daruk szervizelése a helyszínen szabadban, illetve zárt üzemcsarnokban egyaránt;
  • Időközönkénti karbantartási munkák elvégzése változó helyszíneken;
  • Vevői kapcsolattartás;
  • A helyszíni látogatás alatt állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok kidolgozása, ajánlatadás;
  • Időközönként külföldi tréningeken való részvétel.

Elvárások:

  • Érettségi ÉS villanyszerelői végzettség (erősáram);
  • Legalább 2 – 3 év ipari szerelői, karbantartói tapasztalat frekvenciaváltók és hajtások szerelésében;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeretek;
  • Jogosítvány;
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előnyök:

  • Emelőgépek szervizelése, ügyintézése.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás, gépjármű, magas technikai színvonal, multinacionális környezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Elektromos karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Technikus
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Mechanikus karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió