www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS, SZERVIZMÉRNÖK

  • A hirdetés 638 napja lejárt

A Ganzair Kompresszortechnika Kft munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • kompresszorok tesztelése, tesztelések dokumentálása;
  • kompresszorok beüzemelése, szervizelése;
  • kompresszorok hibafelmérése, karbantartása, felújítása;
  • szervizcsomagok összeállítása;

Elvárások:

  • min. érettségi, gépésztechnikusi vagy gépszerelői, autószerelői végzettség;
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • jó problémamegoldó képesség;
  • jó kommunikációs képesség
  • stressztűrő képesség;
  • előnyt jelent a kompresszoros, gázmotoros szerelési tapasztalat, ill. a komplex javítási tapasztalat (mechanikus, elektromos, irányítástechnikai)
  • német, orosz, szerb nyelvek ismerete előnyt jelent;
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • kreatív munka;
  • barátságos légkör;
  • külföldi tréninglehetőségek;
  • képzések, tanulmányok támogatása.

Munkavégzés helye:

Magyarország, kiskunhalasi központtal, de esetenként rövid idejű külföldi munkavégzés is elvárás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és  angol nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol