www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS - SZERVIZMÉRNÖK

  • A hirdetés 352 napja lejárt

Szakterület: CNC gépek

Információk a pozícióról:

  • Munkavégzés helye: Központi szerviz és kiküldetési helyek (országos)

Munkaköri feladatok:

  • A cég által forgalmazott és üzembehelyezett CNC szerszámgépek szakszerű mechanikai és elektronikus javítása
  • Gépek, berendezések üzembehelyezése a cégnél és külső partnereknél
  • A szükséges adminisztrációk / javítási dokumentumok precíz vezetése

Munkaköri célok:

  • Minőségi munkavégzés
  • A társaság piaci pozíciójának erősítése
  • Tulajdonosi elvárások teljesítése

Közvetlen felettes: Ügyvezető

Munkavégzés helye: Központi szerviz (Győr) és kiküldetési helyek (országos)
A munkavégzés ellátásához nem szükséges a cégközpont közvetlen környezetében élni, de ha nincs kiküldetés a cég központi szervizében kell a feladatokat ellátni. A bejárás akár távolabbról (pl: Budapest) is lehetséges.

Napi munkaidő: napi 8 óra, rugalmas

Munkaköri követelmények:

Képzettség: Legalább középfokú műszaki végzettség

Tapasztalat: Hasonló területen legalább 1-3 év tapasztalat

Ismeretek:

  • Heidenhain CNC vezérlés ismerete
  • Angol vagy német nyelvismeret (külföldi továbbképzések miatt írásban és szóban egyaránt)
  • B kategóriás vezetőiengedély

Előnyök:

  • Más vezérlő(k) ismerete pl: FANUC
  • Több éves releváns tapasztalat
  • Igazolható referencia

Személyiségjegyek:

  • Megbízható munkavégzés
  • Önállóság
  • Minőségi munkaszemlélet
  • Lojalítás

Foglalkoztatás jellege: Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés

Juttatások:

  • Havi bér összege: Versenyképes bér (megegyezés szerint, tapasztalat függő)

Egyéb:

  • Stabil vállalati háttér, személyes szakmai fejlődés
  • Cégautó (privát használatra is)
  • Notebook, Telefon
  • Külföldi szakmai továbbképzések, tréningek
  • Munkaruha

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola