www.cvonline.hu

Szerviztechnikus-raktáros

  • A hirdetés 703 napja lejárt

Felületkémia Kft.

Teljesen magyar tulajdonban lévő kereskedelmi és szolgáltató cég pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég által forgalmazott ipari berendezések (koptató- és szemcseszóró gépek) beüzemelése és rendszeres szervizelése, amely külső helyszínen történő munkavégzéssel jár
  • technológiai tesztek előkészítése, elvégzése és dokumentálása a cég telephelyén
  • kisebb karbantartási, szerelési feladatok ellátása
  • alkatrészraktár kezelése
  • beérkező áru átvétele, áruk fuvarozásra történő előkészítése, felrakodása
  • raktári áru mozgatása és kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • precíz, önálló munkavégzésre való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • a munkakörnek megfelelő szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel
  • német nyelvtudás
  • targoncavezetői jogosítvány
  • saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • korrekt fizetés
  • béren felüli juttatások
  • teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület, Francia út 43.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő