www.cvonline.hu

SZERVIZTECHNIKUS / MÉRNÖK

  • A hirdetés 536 napja lejárt

A világ egyik legnagyobb orvosi berendezéseket gyártó multinacionális vállalata magyarországi irodája keres piacvezető orvosi berendezéseinek javítására

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

S z e r v i z t e c h n i k u s / M é r n ö k

Főbb feladatok, munkák:

  • orvosi berendezések országos szervizelése és karbantartása
  • termékek beüzemelése
  • műszaki tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Fontos követelmény az elhivatottság, a lelkiismeretesség, illetve a szerviz technikusi feladatok ellátásához szükséges műszaki, villanyszerelési, gépészeti ismeretek, képességek megléte.
  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány, gyakorlat
  • jó angol nyelvtudás
  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatal csapat, kulturált környezet

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest és vidék
  • Teljes munkaidő

Jelentkezés az állásra: az alábbi email címen.

Kérjük, hogy látogasson el a Link megjelenítése honlapunkra.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola